Edema prie nosies ir prie ausies

Tokia problema gali atsirasti dėldėvėti auskarus, kurie neatitinka jų dydžio ar medžiagos. Ausų uždegimas sukelia ne tik auskarus. Labiau tikėtina, kad ligos priežastis yra klaidinga ausies pūslelinė, kuri taip pat gali sukelti uždegiminį procesą. Kaip sumažinti infekcijos pavojų visiems papuošalų mėgėjams, skaitykite straipsnyje.

Ausų uždegimo simptomai

Kiekvieną kartą įkiškite į ausies lankąAuskarai taip pat atveria prieigą prie jūsų odoje gyvenančių bakterijų. Jei matote, kad aplink ausies spenelio auskarai praplauti odą, patinsta, ji apima šašas arba iš jos skleidžia skystis, ten buvo infekcijos formavimas. Palaido pluošto uždegimas atsiranda, kai auskaras yra nedidelis paraudimas. Tada paskleiskite visoje skiltyje, nukelkite galvos odą išilgai kaklo gale į ausies kanalą.

Kada turėčiau pamatyti gydytoją? Jei per kelias dienas uždegimo simptomai neišnyksta, būtinai pasikonsultuokite su gydytoju. Nėra didelės tikimybės, kad infekcija turės kokių nors rimtų pasekmių, tačiau gali atsirasti plaučio pluošto uždegimas, taip pat atsikratyti infekcija po oda.

Kaip gydyti namuose ausies smegenų uždegimą?

Jei pastebėsite pirmuosius ligos simptomus, jums reikėspašalinti auskarus. Kai jūs turite pašalinti auskarai, jums reikia plauti infekcija su muilu ir vandeniu - tai lems tai, kad paraudimas ir patinimas bus dėl jų pačių.

Ką daryti, jei yra uždegimas?

Jei norite, kad išgijuota ausija, kaip išgydytųkuo greičiau, o ausies skiltis nebuvo paveikta uždegimo, būtina nuvalyti jį dezinfekavimo tirpalais. Galite naudoti vandenilio peroksidą ar įprastą medicininį alkoholį. Chlorheksidinas arba furacilinas taip pat tinka šiam tikslui. Jei nėra uždegimo simptomų, nuvalykite ausies lanką du kartus per dieną 2-3 savaites.

Net jei atidžiai prižiūrėtumėte ausies lupąpo vėrimo, vis tiek gali uždegti. Tokiu atveju pamatysite paraudimą, ausų patinimą. Tokiu atveju turėsite pakeisti dezinfekavimo tirpalą, o taip pat padidinti trinties kiekį iki penkių kartų per dieną.

Reikėtų pažymėti, kad auskarų pašalinimas nuo ausies netaikomas uždegimui, nes žaizda tęsis ir infekcija praeis, tačiau jūs negalėsite atmesti auskaro.

Jei pastebėsite žaizdos abscesą, pats laikas pasiimti antibakterinį tepalą. Prieš pradėdami procedūrą nepamirškite nusiplauti rankas, kitaip situacija gali tapti sudėtingesnė.

Jei siūlomos veiklos nepadeda, jūsbūtina pamatyti gydytoją. Jis galės nustatyti ligos priežastį. Jei esate alergiškas metalo, iš kurio auskarai, tada galite tiesiog pakeisti apdailą. Jei pakeisite auskarai ir uždegimas nepraeina, tada jums greičiausiai teks visiškai atsisakyti jų susidėvėjimą.

Jei prasideda ausies skilties uždegimaspraėjus tam tikram laiko tarpui po to, kai reikia pririšti, tuomet reikia atlikti tą pačią veiksmų seką. Vienintelis skirtumas yra tai, kad šiuo atveju jūs galite pašalinti ausų žiedus tam tikrą laiką, nes žaizda negali trukti.

Ausų skilties uždegiminių ligų prevencija

Jei nuspręsite išvaryti ausis, turėtumėte suprasti,kad ši procedūra gali sukelti infekciją ten. Laimei, yra narkotikai, gydymo, kad būtų išvengta šio nemalonaus reiškinio.

Siekiant išvengti infekcijos plitimo, ausysprivalo perpjauti atitinkamą specialistą ir tinkamai tai atlikti. Geriausia kreiptis į dermatologą, kuris ausyse ausyse su specialiu "pistoletu" - prietaisu ausys su auskarais sterilizuojasi. Kai gydytojas naudoja specialų prietaisą kartu su tinkamais metodais, infekcijos rizika yra žymiai mažesnė.

Kaip sumažinti uždegimo tikimybę dūrio metu?

Laikykite savo ausis švarus. Naujai pradurtas ausis reikia valyti vandenilio peroksidu du kartus per dieną, o tada primesti earlobes antibiotikas tepalas. Tai turėtų būti daroma praėjus 2-3 dienoms po auskarų vėrimo, o tuomet galite plauti ausis vandeniu ir muilu.

Auskarai turėtų būti pagaminti iš aukso. Geriau nešioti auskarus iš grynų medžiagų, kuriose nėra priemaišų, pavyzdžiui, aukso ar sidabro. Verta paminėti, kad nebrangiuose auskaruose yra nikelio, į kurį daugelis žmonių yra jautrūs. Alergija prie šio metalo gali sukelti infekcijos vystymąsi.

Tikimės, kad mes pasiūlysime rekomendacijasleis išvengti ausies lopo uždegimo. Jei taip, galite lengvai su juo susidoroti. Pagrindinis dalykas, kurį reikia prisiminti, kad jei į ausies spenelio uždegimas išlieka atlikus veiksmus seka, jums tikrai turėtų apsilankyti pas gydytoją - tik jis padės jums nustatyti tikrąją priežastį šio nemalonaus reiškinio.

© Autorius: terapeutas Elena Dmitrenko

Su šiuo straipsniu skaitykite: