Kaip ilgai po edemos praeina rinoplasty?

Rhinoplasty, kaip ir bet kuri kita plastinė chirurgija, yra kartu su edema ir sinia, bet, laimei, jie praeina, ir gražus nosis dabar yra amžinai.

Išsamiai išnagrinėsime, kas laukia jūsų nosies po rinoplasty.

 1. Gipsas po rinoplasty.
  Po rinoplasty Jums bus suteiktas tinkasbus dėvimas 7 dienas. Mes įspėjau, kad trečią dieną bus stipriausias patinimas, tačiau neturėtų būti bijomas. Tai yra įprastas pooperacinio laikotarpio kursas.
 2. Po gipso, kažkur 10-osios dienos jūs jau galite išeiti į žmones ir jaustis patogiau. Tačiau maždaug 3 mėnesius po edemos bus atlikta rinoplasty.
 3. Dažni po rinoplasty yra dažni. Antrosios savaitės pabaiga paprastai tampa ne tokia akivaizdi.
 4. Pirmas mėnuo po rinoplasty jau gali kvėpuoti laisvai. Alyvuogių aliejuje tepkite drėgnu medvilnės tamponu, kad galėtumėte kuo greičiau išgydyti žaizdas.
 • pūskite nosį (apie mėnesį);
 • įsitraukti į nat. pratimai (1 mėnuo);
 • dėvėti akinius (3 mėnesius!);
 • eikite į sauną (apie 3 mėnesius);
 • eikite į soliariumą (apie 3 mėnesius).

Mes rekomenduojame miegoti ant nugaros pirmąjį mėnesį, išvengti hipotermijos ir purslų purslių su Aqua Maris.

Po šešių mėnesių patinimas yra vos matomas.

Po rinoplasty, nosies galas tęsis ilgiausiai po operacijos. Šioje vietoje nedidelis mėlynesis įvyks per 6 mėnesius.

Galutinis išgijimas po rinoplasty bus stebimas praėjus 7 mėnesiams po operacijos. Visi mėlynės ir tinimas išnyks, ir jūs pamatysite nosį, apie kurį tu svajojo.

Reabilitacija po rinoplasty skandina visus, betdaugelis mūsų pacientų mano, kad tai verta. Vienas iš mūsų pacientų sakė: "Geriau kenčiau porą mėnesių, kol vaikščiojau iki gyvenimo pabaigos su dideliu, kupine nosine. Rhinoplasty pasekmės nėra baisios, jei žinote, kad netrukus turėsite gražią nosį. "