Kai lūpos išsiplėtė, patinimas atsipalaiduoja

Krūtų padidinimo operacija yra dėl to, kadpo to, kai pieno liaukų srityje yra audinių edemos. Tai sukelia pacientams, kurie sprendžia dėl tokios procedūros, daug klausimų. Vienas iš jų, kai šie patinimas išnyksta ir kaip šis procesas gali paspartėti?

Prieš nuspręsdamas dėl krūtų padidinimosvarbu, kad moteris suprastų, kad ir prieš, ir po jos labai svarbu, kad pacientas visiškai laikytųsi gydytojo pateiktų rekomendacijų. Tai reiškia, kad turite laikytis tam tikrų rimtų taisyklių. Be to, svarbu, kad moteris suprastų, ką daktaras darys, kad išvengtų baimės ir būtų emocinis pasirengimas. Išsamesnis operacijos vykdymo aprašymas krūtų padidėjimas Maskvoje Čia galite skaityti http://estheticcenter.ru/surgery/uvelichenie_grudi/.

Taigi, kokiomis taisyklėmis svarbu laikytis poprocedūros? Pirma taisyklė yra pastovus nešiojamasis lino sluoksnis. Jis turės būti dėvimas 4 savaites ne tik dienos metu, bet ir naktį. Kas tai yra? Visų pirma, krūtinę būtina pasiimti. Kadangi drabužiai turi būti nepertraukiami, svarbu pasirūpinti, kad nebūtų pirktas vienas iš anksto. Jei paaiškėja, kad negalima dėvėti apatinių drabužių (pvz., Ją reikia nuplauti), tada moteris turi meluoti ant nugaros ir palaukti, kol ji išdžius.

Antroji svarbi taisyklė, kuri padeda sumažintiedema ir paspartinti audinių gijimą - tai atitikimas santykiniam poilsio režimui. Pirmą dieną moteris bus specialistų prižiūrimoje klinikoje, per kelias ateinančias dienas geriau, kad ji tiesiog atsipalaidavo namuose be jokio fizinio krūvio. Norėdami sumažinti skausmą po operacijos, turite naudoti skausmą malšinančius vaistus, kuriuos paskyrė gydytojas. Jei apkrova yra, patinimas gali padidėti ir gijimo procesas labai sulėtėja.

Kitas klausimas - po bet kokio chirurginioNeleiskite savo kūno šilti. Ir tai reiškia, kad nereikia eiti į vonią ar paplūdimį. Nepaklusnumas šiuo aspektu taip pat sukelia edemos padidėjimą ir tai, kad jie ilgą laiką neišnyksta.

Jei laikotės gydytojo rekomendacijų, gali pasireikšti patinimaspalaikykite maždaug dvi savaites, o po to laikas pradės mažėti. Tais atvejais, kai tai nėra su moterimis, svarbu pasikonsultuoti su chirurgu, kuris atliko operaciją. Tai padės išvengti rimtų komplikacijų ir laiku gauti medicininę pagalbą.

BAD, VITAMINAI, KOSMETIKA

Ši svetainė suteiks galimybę visiems, kurie nori gauti specialistų konsultacijas su ilgamete patirtimi sėkmingai įveikti šias ligas:
- tarpslankstelinio disko išvaizda;
- smegenų paralyžius;
- psoriazė;
- cukrinis diabetas;
- artrozė ir tt
Шульга Nikolajus Владимирович

Užsakyti produktus Artlife Ukrainos teritorijoje: Papildai. lecitinas, katės plakimas, kalcis; Kosmetika: Probio, Incaps, funkcinė kosmetika; vitaminai ; javai, sriubos, kiselės, saldainiai, arbata, kavos; asmeninės higienos priemonės: šampūnas, balzamas, skutimosi želė, dantų pasta.

Profesionalus vertimas iš anglų į rusų kalbąįvairūs dalykai: medicininiai, techniniai, moksliniai ir techniniai, teisiniai, ekonominiai, literatūriniai; banko dokumentų ir tyrimų, sertifikatų, dainų, medicininių preparatų, eilėraščių, eilėraščių, instrukcijų ir naudojimo instrukcijų, dokumentų ir lokalizacijos interneto išteklių vertimas.