Kaip pašalinti kojų patinimą po sužalojimo

Chirurgas-flebologas-limfologas, pirmosios kategorijos chirurgas

Sausio mėn. Buvo kaulo lūžis. beveik 1,5 mėnesio kojos buvo gipso. raumenys ir sausgyslės yra medinės, o kojos yra edematozės. Dabar mano kelis truputį lenkia, aš ne vaikščiojau kojomis be ramento, vargu ar galiu perkelti sveiką koją. pasakyk man, kaip pašalinti niežėjimą namuose ir ką daryti su sužeistos kojos raumenimis? ačiū.

Svetlana, Ukraina, 52 metai

Dėl ašaros, kaip gydytojo flebologo edemospatariame dupleksinį venų tyrimą. Dažnai indų patologija trukdo atkurti koją po traumos. Ir visais kitais klausimais traumatologo gydytojas atsakys kokybiškai. Raumenys reikalauja terapinio pratimo ir masažo. Tačiau juos galima rekomenduoti tik pašalinus giliųjų venų trombozę.

Pagarbiai, Elena Belyanina.

Sveiki, Elena Olegovna! Prieš šešis mėnesius turėjau po gimdymo trombozės. Šiandien aš nuėjau pas gydytoją, trombą jau →

2013-03-26 | Ирина, 29 metų

Komentarai 1

Svetlana
Svetlana nuo 2016 m. liepos 31 d. 22 val
Labas Mano vardas Svetlana ...eiti veikia vakarais, todėl nusprendė imtis apkrovą kojų, pakėlė 1kg svorius ir bėgo ... ryte patinusios kulkšnys ir skausmingas žingsnis pirštai, vaikščioti ant kojų ir kulkšnių skauda, ​​ką galima padaryti, kaip turi būti, pasakykite man. .