Kiek edema išlieka po rinoplasty

Kas yra rinoplasty?

Rhinoplasty yra chirurginė procedūra, naudojama nosies formos keitimui. Bendrieji pokyčiai apima nosies dydžio ir formos pokyčius.

Ar yra riboti rinoplasty?

Paprastai rihinoplasty gali būti atliekama18 metų ir vyresni pacientai. Žinoma, yra išimčių, pavyzdžiui, sunkių sužeidimų atvejų, o šiuo atveju operaciją galima atlikti daug anksčiau. Vėlgi, tikriausiai, ateityje reikės iš naujo pakoreguoti.

Kodėl chirurgai teigia, kad per metus reikia pamatyti galutinį rezultatą?

Jūs, žinoma, pamatysite teigiamą rezultatąilgai prieš metus baigiasi, tačiau paskutinė linija pasibaigus metams pasieks nosį, o kai kuriais atvejais iki pusės metų tinimas visiškai išnyks, bet prisimink, tai bus matoma tik jūsų chirurgui, kiti nematys kažko ne taip. Žinoma, pastebimas skirtumas bus matomas iškart po operacijos. Tačiau išsamus vaizdas apie tai, kas galiausiai atsiras po operacijos dėl edemos ir odos spalvos pasikeitimo, gali turėti nedidelį odos paraudimą ant nosies tiltelio. Per pirmąsias savaites po operacijos išnyksta edema, per tris ar keturias savaites 80% edemos ir 100% odos paraudimo išnyksta. Praėjus trims mėnesiams po procedūros, beveik 90% edemos išnyks. o likęs odos ir odos paraudimas išnyks per metus. Turėk kantrybę.

Rhinoplasty - ar tai labai skausminga?

B olis dalykas yra santykinis, dauguma pacientųpatirti tik nedideles nepatogumus, o ne skausmą. Šis diskomfortas dažniausiai susijęs su nosies tamponais ir gipsu. Paprastai jie pašalinami per dieną po operacijos, o pacientas patiria reljefo jausmą. Po operacijos pacientai taip pat gali jaustis susilpnėję.

Kiek laiko praeina operacija?

Chirurginiai laikai skirsis priklausomai nuokeletas veiksnių. Pirminės rinoplasty procedūros paprastai užtruks 2-3 valandas, o procedūros, skirtos patikrinti rinoplastiją, paprastai trunka 3-4 valandas.

Kas yra nosies tepinėliai?

Nosies tepinėliai ar turunai yra marlėsįterpiamas į nosies kanalus, siekiant išvengti kraujavimo, taip pat palaiko pertvarą po rinoplasty. Jie pasilieka per 24-48 valandas po operacijos.

Ką daryti, jei nepatenkintas savo rinoplasty'o rezultatais?

Svarbu laukti laiko, reabilitacijos laikotarpio,mažėja patinimas, prieš sakydamas, kad esate nepatenkintas savo rinoplasty'o rezultatais. Jei po 7-8 mėnesių vis dar esate nepatenkintas nosine, turėtumėte pasikonsultuoti su chirurgu, kuris veikė. Galbūt jums reikia pataisos ar tiesiog negalite priprasti prie naujo.

Ar tiesa, kad nosies pažeidimas yra labiau pažeidžiamas po rinoplasty?

Kai kuriems pacientams gali pasireikšti sloga po odaRhinoplasty, bet tai individualus, tai atsitiks ne visiems. Ir daugeliu atvejų tai vyksta per devynis mėnesius po operacijos, tai gali būti šiek tiek daugiau nei pusantrų metų.

Ar nosies plastiškumui yra kokių nors komplikacijų ar pavojų?

Rhinoplasty laikoma saugia procedūra,nors kiekviena chirurginė procedūra sukelia tam tikrą komplikacijų riziką. Ši rizika gali apimti nepageidaujamas reakcijas į anesteziją, infekcijas, kraujavimus iš nosies, odos tirpimą, mažus kraujagyslių plyšimus ant odos paviršiaus, asimetriškumą ir kitas galimas komplikacijas.

Ar randus liko po rinoplasty?

Rhinoplasty reikalauja odos pjūvių, kadžinoma, sukelia randų atsiradimą. Kai uždara rhinoplasty yra vidiniame nosies paviršiuje, dėl kurio nėra matomų randų. Su atvira Rhinoplasty, nedidelis įpjovimas dėl Columella, ar tarp šnervių odos apačios, kur po Rhinoplasty siūlė, bet nesijaudinkite, po kurio laiko, visi skirtingai, tai shovchik nematyti. Galite saugiai susipažinti su savo nauju gražiu nosine.

Kokia anestezija reikalinga rinoplastyui?

- Rhinoplasty paprastai atliekama pagal bendrą anesteziją arba vietinės anestezijos ir sedacijos (sąmonės slopinimo)

Ką reiškia pakartotinė rinoplasty?

Pakartotas Rhinoplasty, taip pat žinomas kaip antrinė arba tretinė rhinoplasty, naudojama siekiant ištaisyti praeities rinoplastijos pasekmes. Paprastai yra sudėtingesnė nei pagrindinės operacijos procedūra.

Ką aš galiu pasiekti rinoplasty?

Rhinoplasty gali pagerinti ar pakeisti nosies formą, pavyzdžiui:

- sumažinti ar padidinti nosies dydį;
- kampo keitimas tarp nosies ir viršutinės lūpos;
- snausti tarpo tarp nosies;
- kumpio pašalinimas;

- pakeiskite antgalio formą;

- Rhinoplasty taip pat leidžia išspręsti kvėpavimo problemas.

Ką galite tikėtis pasikonsultavę su chirurgu?

Konsultacijos metu jūs aptarsite tikslus irrealybė, ką galima pasiekti savo rinoplasty. Chirurgas turi patikrinti nosį ir veidą, taip pat aptarti ligos istoriją. Jis pateiks išsamią informaciją apie pačią operaciją, anesteziją, chirurginį centrą, taip pat informuos apie galimas komplikacijas.

Kaip ilgai turėsiu vengti darbo?

Daugelis pacientų grįžta į darbo režimą po 10-14 dienų.

Ar rhinoplasty apima draudimą?

Draudimas paprastai neapima procedūrų, kurios yra tik kosmetinės.

Kaip dažnai žmogus turi hematomos po rinoplasty?

Dažniausiai atsiranda spalvų pasikeitimas aplink akispo operacijos. Šios spalvos laipsnis ir laikas, per kurį reikia atsinešti atskirai. Galite pastebėti mėlynes aplink akį 7-10 dienų po operacijos, nors kai kuriems pacientams tai gali trukti iki trijų savaičių.

Kas yra septoplasty?

Septoplastija yra chirurginė procedūra, naudojama ištaisyti pertvaros formą dėl defektų ar deformacijų. Tai gali būti atliekama kartu su estetiniu rhinoplasty.

Kur paprastai atliekama rinoplasty?

- Rhinoplasty galima atlikti operacijos chirurgo klinikoje arba ligoninėje.

Kiek vėlesnių apsilankymų jūsų chirurgui reikia po rinoplasty?

Kiekvieno chirurgo apsilankymų skaičius tiki savimi. Dažniausiai chirurgas nori jus pamatyti 2-4 dienomis po operacijos. Vėlesni apsilankymai gali skirtis per kelias savaites. Ateityje jums reikės parodyti kas ketvirtį.

Ar man reikia pagalbos namie?

Jei esate išleistas kitą dieną po operacijos, patartina, kad kažkas būtų arti. Klinikoje dažniausiai ligonius, kuriems atliekama chirurgija, seka slaugytojai.

Paprastai jis pašalinamas per 7-10 dienų po skerdimo.

Siūlės paprastai pašalinamos per savaitę po operacijos atlikus operaciją.

Kada galiu nešioti akinius?

Akinius galima dėvėti, kai nosis apsaugo daugumą. Bet! Po jo pašalinimo būtina susilaikyti per šešis mėnesius.

Kada galiu sportuoti po nosies plastos?

Bent jau keturias savaites būtina neįtraukti sporto (bėgiojimas, važiavimas dviračiu ar aerobika).

Ar nosis gali augti po rinoplasty?

Jei rhinoplasty atliekamas vaiko, tada, žinoma,kaip vaikas, nosis toliau auga, o tai gali turėti neigiamos įtakos operacijos rezultatui. Todėl ši plastinė chirurgija rekomenduojama po daugumos amžiaus, kai augimas sustoja.

Kokia medžiaga naudojama, jei reikia rekonstrukcinės plastikos?

Yra keletas medžiagų, kurias galima naudoti transplantacijai. Daugeliu atvejų pacientas naudojasi savo kremzlės arba iš nosies, ausies, krūtinės.

Kiek vidutiniškai reikia vaikščioti su gipso ir kiek mėlynių praeina?

Su gipsu vaikščiokite maždaug nuo 4 iki 10 dienų, o su mėlynėmis nuo savaitės iki trijų (jei nėra ypač stiprus, tada nuo antrosios savaitės nebėra matoma)

Jei gerokai sumažinsi nosį - kur tada dingsta per daug odos? Aš girdėjau, kad jo neįmanoma iškirpti.

Taip, "papildoma" oda nėra nulaužta, ji susitraukia ir iki gipso pašalinimo momento jau "tolygiai" sėdi ant naujos nosies.

Kiek edema išlieka ant nosies?

Vidutiniškai šešis mėnesius. Dauguma edemos praeina anksčiau.

Po 5-10 ar daugiau metų deformuota nosis?

Ne, po Rhinoplasty rezultatas lieka amžinai ir nekeičia per metus, jei neatsižvelgiama į su amžiumi susijusių odos pokyčius.

Kiek sporto galiu padaryti po rinoplasty?

Rekomenduojama susilaikyti nuo fizinio krūvio bent mėnesį, įskaitant ne daugiau kaip 5 kg svorio pakėlimą, o ne lenkimą.

Kiek jūs negalėsite degintis po rinoplasty?

2 savaites, tk. ankstyvas rauginimas yra sunkus patinimas ir randai.

Kada galiu išvalyti savo veidą po rinoplasty?

Kokiu metų laiku geriausia atlikti rinoplasty?

Rhinoplasty galima atlikti bet kuriuo metų laiku laukepriklausomai nuo klimato sąlygų. Kad išvengtumėte komplikacijų, susijusių su nepalankiomis oro sąlygomis, vystymąsi, turėtumėte laikytis visų chirurgo rekomendacijų.

Kaip dažnai atliekama korekcija ar pertvarkymas?

Remiantis statistika, maždaug 10% - 15% visos nosies operacijos reikalauja iš naujo operacijos, kad pagerintų ar ištaisytų pirmosios operacijos rezultatus.