Kiek verte pasitaiko po rinoplasty?

Gera popietė, prieš 3 mėnesius padarė rhinoplasty,nesėkmingai išsiuvinėta, randas išliko labai stiprus, gydytojas sako, kad šis kremzlė nebuvo pastebėta ir vėl turės eiti į operaciją ir suderinti ją. + Nedopili kalnas. Ar galima pasikonsultuoti su vienu iš jūsų klinikoje esančių gydytojų ir kiek tai kainuotų?

Sveiki, Maria! Galite atvykti pas mane nemokamai konsultuotis, kur aš išnagrinėsiu jus ir jums pasakysiu, kas bus geriausia. Telefonas "Estetika"

Ar sunku atlikti rinoplasty?

Sveiki, aš pagaliau nusprendžiau eiti į operaciją, kaip jūs manote, kad rinoplasty man tinka ir ar tai bus sudėtinga ir skausminga?

Sveiki. Rhinoplasty nėra skausminga ir sunki pacientui. Jūs nenusilepsite skausmo, gipso dėvėjimu tik šiek tiek diskomfortui. Pagrindinis dalykas

Po dešimties dienų gipso folija bus pašalinta, ir niekas nenusileis į ankstesnius Pinokio savybes.
Per pirmąsias dešimt dienų gali būti patinimas aplink akis -
jų laipsnis priklauso nuo individualių charakteristikų.
(pagal šiuos žodžius straipsnis baigiasi)

"Elle Peterburgas" 2004 m. Vasaris

Hematomos ir patinimas yra visiškai normaluspo rinoplasty, būdinga kūno reakcija į chirurginę intervenciją. Edema susiformuoja dėl audinių atsiskyrimo operacijos metu, po kurios jie didėja.

Reikalingas konvergencijos edemos sunkumas ir greitisnuo individualių kūno charakteristikų. Kai kuriose šalyse procesas trunka 1-2 mėnesius, kitiems - metus. Verta prisiminti, kad edema turėtų būti vidutinio sunkumo, o kraujavimas yra proga nedelsiant pasikonsultuoti su gydytoju.

Pirmą kartą gipsas susilpnina edemą - pacientusatrodo, kad nosis sumažėjo. Tačiau, pašalinus tvarsliava, vaizdas pasikeičia ir daugelis pradeda paniką. Nosis gali atrodyti dar didesnis nei prieš operaciją. Tai laikinas reiškinys, todėl turėtumėte būti kantrūs.

Siekiant paspartinti edemos konvergenciją, būtina kantriai sekti gydytojo nurodymus, o ne užsiimti mėgėjų veikla.