Kaip greitai atsikratyti edemos po rinoplasty

Edema po rinoplasty yra visiškas reiškinysnatūralus. Tai paaiškinama, kaip atsiranda minkštųjų audinių operacinė trauma. Nesijaudinkite apie patinimą po rinoplasty nėra verta. Bet ką daryti, jei noriu kuo greičiau atsikratyti jų ir mėgautis operacijos rezultatu? Skaitykite - penki saugūs ir pakankamai veiksmingi patarimai, kaip kovoti su patinimu po operacijos nosyje.

Griežtai laikykitės visų plastiko rekomendacijųchirurgas. Imk visus jo skirtus vaistus, ypač antibakterinius vaistus. Antibiotikai turi anti-edematous poveikį, be to, jie užkerta kelią žaizdos infekcijai.

Nesteroidiniai priešuždegiminiai vaistai po rinoplasty taip pat padeda mažinti edemą. Negalima piktnaudžiauti vazokonstrikcinio lašais!

Pakanka naudoti šaltų kompresųVeiksmingas būdas sumažinti edemą po rinoplasty. Naudoti suspausti gali būti normalus servetėlė, mirkoma šaltame vandenyje arba ledo kubeliai, dedama į plastikinį maišelį ir suvynioti į servetėlę. Yra specialūs aušinimo maišai.

Svarbu! Taikant šaltą spaustuką, jo netaikykiteant nosies. Tai gali paskatinti kremzlės ar implanto perkėlimą, dėl kurio atsiras kaulų kaleidų. Kompresai yra pritaikyti prie akių ir burnos. Tai yra pakankamai, kad sumažėtų plazmos išsiliejimas (impregnavimas) ir sumažėja patinimas.

Anksti Pooperacinis laikotarpis turėtų vengti bet kokio fizinio poveikio nosies! Net mažesni sužalojimai gali sumažintiapie plastikos chirurgų darbą. Daugybė pastabų leido atskleisti reguliarumą: pacientams, kurie nekoncentruoja ant tvarslių ant nosies ir kiek įmanoma juos paliečia, edema mažėja sparčiau.

Norėdami smalsių žmonių, kurie bando pašalinti tvarsčius kuo anksčiau ir žaviuosi rezultatu, atkūrimo laikotarpis yra 1,5-2 kartus atidėtas. Prieš operaciją sutepkite nosį šiek tiek laiko!

Tepalai po rinoplasty yra geriausiai pritaikyti specialių aplikatorių ar servetėlių pagalba

Kremų, tepalų ir gelių naudojimas suanti-edematous poveikis yra labiausiai efektyvus kontroliuojant likutines edemas. Ji išlieka praėjus 1,5-2 mėnesiams po operacijos. Naudojant tokias priemones kaip Badiaga, troksevazino tepalas ir kiti, antrinę edemą galima sutrumpinti 1,5-2 savaites.

Taikydami tepalą turite būti atsargūs - nespauskite nosies užpakalinės dalies, nenaudokite tepalo ant šviežių siūlių.

Net jei esate kenksmingas rūkalius - po toRhinoplasty turės atsisakyti rūkymo bent porą mėnesių. Cigarečių dūmai sukelia gleivinių patinimą, todėl neturėtumėte tik mesti rūkyti, bet vengti dūmų ir dūmų.