Rinoplasty edema po gipso

Pradinės konsultacijos su pacientu metuneišvengiamai yra išradimas po plastiko nosies. Tai svarbus dalykas. Pacientui tai reikia suprasti, nors tai ir estetinė priemonė, skirta didesnei operacijai, o dalys, tai yra, rimtas trikdymas organizmui. Todėl reabilitacijos laikotarpis po rinoplasty yra aptariamas žingsnis po žingsnio ir išsamiai.

Rhinoplasty - vienas iš sudėtingiausių veidooperacija, jis atliekamas ant kūno, kuris po intervencijos, ir turėtų išlaikyti visus savo fiziologines funkcijas. Šiuo atveju tai yra atliekamos taikant bendrąją anesteziją. Tai esminis pasirinkimas. Anestezija Modernus nesukelia vėliau žalą sveikatai ir į nosį, jei pacientas gautų vietos tik anesteziją darbą regioną, sunku dėl tos paprastos tos priežasties, pacientas patiria nuolatinį šoką, jo veidas uždėtinį įrankiai odą paruošta nosies skamba metalo skambesį kaulų. Tai baletas yra ne, juk nieko žiūrėti kitur! Ir ieško neveikia - viskas yra tiesiog priešais jo akis.

Taigi, bendra anestezija - vaistas miegotipriežiūra patyręs anesteziologas pagal, reanimacijos modernią įrangą kontroliuoti. Ir paruošimas Rhinoplasty operacijas, ne daug skiriasi nuo bet koks kitas rengimo, atliktų pagal dvi: Anestezijos savaites prieš Rhinoplasty turėtų būti kviečiami sustoti vaistus, kurie turi įtakos kraujo krešėjimui, už dieną nevalgius dieną, nėra nieko, operacijos, o ne dieną gerti. Kai kuriais atvejais aš skiriu stiprinti kraujagyslių vaistus.

Rhinoplasty yra būtina, jei, atidedant peršalimą pacientui, moterims rekomenduojama atlikti rinoplastinę operaciją pirmoje menstruacijų ciklo pusėje po.

Bet tai yra pasiruošimas. Tačiau norint, kad taisyklės būtų atkuriamos po rinoplasty, reikia ypatingo kantrybės ir požiūrio.

Konsultuojame prieš operaciją dėl rinoplasty, mes patyrėme keletą svarbių dalykų:

Pirma, jis turi būti pasirengęs tai, kad dienosšiek tiek po intervencijos, jis kvėpuoja tik savo lūpomis (nes sunku žinoti, kas bent kartą turėjo sloga). Tai ne nosis, kuris kvėpuoja, jis bus padengtas steriliais tamponais, kurie palaiko formą, o oras per kvėpavimo takus nepersijungs. Kai kuriais sudėtingais atvejais kvėpavimo takų išgydymas gali užtrukti tris mėnesius, paprastai, nors jis susilyginamas per savaitę ar dvi savaites.

Ant asmens bus specialus tvarstis formojeJi Drugelis yra lengvas, bet kietas, todėl jis taip pat turės priprasti prie jo. Ji skirta palaikyti ir formuoti, kad palaikytų nosį. Ir, žinoma, su aktyviu gyvenimu taip pat reikės laukti. Gipsas po rinoplastijos po dviejų ar trijų savaičių.

Po tam tikros operacijos laikas ant veido bus išsaugotaspatinimas, jis atsipalaiduoja palaipsniui po dviejų ar trijų savaičių, tačiau kartais mažas patinimas gali trukti iki trijų mėnesių. Aš taip pat patariama pacientui miegoti ant didelės pagalvės šiuo metu, todėl patinimas po rinoplasty yra geresnis. Masažas po rinoplasty yra nustatomas tik konsultuojantis su gydytoju.

Siekiant išvengti nosies kraujavimo pavojaus,Aš taip pat rekomenduojame, kad laiku, pirmasis nenaudoti per šalta ir per karštą maistą, vengti naudotis, nereikia nešioti akinius, kol nosis nepriėmė galutinis, net šviesos rėmo formą gali iškreipti sužeistą audinį.

Tai aš įspėjau pacientą prieš operaciją, o nežadėdamas jam lengvą atkūrimo laikotarpį. Toks požiūris yra sąžiningas operacijai, pacientui, profesijai. Chirurginė priemonė negali trukdyti būti tokia lengva ir graži, kaip makiažas. Ypač jei yra rinoplasty.

Reabilitacijos instrukcijos po rinoplasty yra tokios:


 • Pirmąsias 2-3 dienas nesikreipti į galvą, ne miegotiant skrandžio ir šono, geriau grįžti į visą, išlaikyti aukštą galvą. Siekiant užtikrinti, kad plastiko patinimas ir mėlynės pasibaigtų po nosies, būtina griežtai laikytis chirurgo rekomendacijų.

 • Įėjimą į šnerves reikia švelniai išvalyti 3% vandenilio peroksido druskos vata.

 • Per pirmuosius metus rūpinosi nosine nuo vandens prie Du.

 • prausdamas savaitę turėtų susilaikyti nuo kosmetikos Du.

 • savaitės priemonės, kad būtų išvengta fizinių, ypač apkrovų, susijusių su galvos šlaitu.

 • Sulaikydami mėnesį lankydavome baseinuose ir vonios.

Plastiko restauracija po nosies visada yra individualus, tačiau yra ar daugiau bendrų modelių:


 • Per nosies ertmę susidaro savaitėgrubiai sutrintas pluta yra būtina. Nesijaudinkite, jei tuo metu kvėpavimas per nosį vėl pablogės. Ir nepašalinkite jų patys. Jie sugriauti, kai audiniai bus atstatyti po jomis.

 • Praėjus dviem savaitėms po rinoplastinės pratekėjimopradeda mažėti, visiškai po dviejų ar trijų mėnesių. Kartais patinimas yra asimetriškas, nesijaudinkite. Su chirurgija, kokybė nėra susijusi, o tik su individualiomis fiziologinių limfinių kraujagyslių savybėmis.

 • Po dviejų ar trijų savaičių po rinoplasty, mėlynės išnyksta (dar), bet mėlynės maždaug du mėnesius gali lengvai išlaikyti geltonumą, kuri lengvai užmaskuoja pagalba dekoratyvine kosmetika.

 • Galutinis rezultatas bus rinoplasty matomas po 9-12 mėnesių. Šiuo metu būtina išnagrinėti plastikos chirurgą.

 • Ir jūs jau galite palyginti savo išvaizdą su po ir foto rinoplasty. Nuotrauka iš karto po to, kai rasite baisią rinoplastinę medžiagą, ir galutinis sunkumų išieškojimo rezultatas suderinus atstatymo laikotarpį.

Kaip matote, ne viskas yra taip paprasta, kaip kartais parašytaklinikos, skirtos plastinės chirurgijos vietoms. Vėlgi, kad sudėtinga Rhinoplasty chirurgija, ne tik chirurgas, bet ir pacientui, kuris turi būti parengtas tam tikrų ribų. Tačiau, jei padaryta teisingai ir pakankamai kantrybės reabilitaciniam gydymui po Rhinoplasty bus malonumas rezultatas.

Plastikinės Grožio klinikoje "chirurgijos gydytojas"Rhinoplasty nurodo ir rimtą chirurginį įsikišimą, be jokių nuolaidų "charakterio estetikai" operacijai. Ir dėl to, kad išsamių konsultacijų pradinio, priešoperacinius tyrimų, pati operacija atliekama patyrusių specialistų, nuolat dirba kartu operacinės ir reabilitacijos laikotarpiu komandą po nosies plastika visada naudojamas pagal gydytojo kontrolė.