Bendrosios svetainės taisyklės

Bendros elgesio taisyklės svetainėje:

Norėdami pradėti, šimtai žmonių bendrauja svetainėje,skirtingų religijų ir požiūrių, ir jie visi yra mūsų svetainės lankytojai, todėl, jei norime, kad ši žmonių bendruomenė veiktų, ir mums reikia taisyklių. Primygtinai rekomenduojame perskaityti šias taisykles, užtruks tik apie penkias minutes, tačiau tai sutaupys laiko ir padės padaryti svetainę įdomesnę ir organizuotą.

Norėdami pradėti, turime išlaikyti mūsų svetainęsave, atsižvelgiant į visus svetainės lankytojus. Negalima įžeisti dalyvių, tai visada yra nereikalinga. Jei yra skundų - susisiekite su administratoriumi arba moderatoriams (naudokite asmeninius pranešimus). Įžeidinėjantys kiti lankytojai laikomi vienu iš rimčiausių pažeidimų ir administracija juos griežtai nubais. Mes griežtai uždrausti rasizmą, religinius ir politinius ištarimus. Ačiū iš anksto už jūsų supratimą ir norą padaryti mūsų svetainę labiau mandagūs ir draugiški.

Svetainė yra griežtai draudžiama:

- pranešimai, kurie nėra susiję su straipsnio turiniu arba diskusijos kontekstu
- Įžeidimas ir grėsmė svetainių lankytojams
- komentaruose yra draudžiamos išraiškos, kuriose yra piktadarių, žeminančio žmogaus orumo, kurstomos etninės nesantaikos
- šlamštas, taip pat bet kokių prekių ir paslaugų reklama, kiti ištekliai, žiniasklaida ar įvykiai, nesusiję su straipsnio aptarimo kontekstu

Gerbkime vieni kitus ir svetainękuriuos jūs ir kiti skaitytojai ateina kalbėti ir išreikšti savo mintis. Svetainės administracija pasilieka teisę pašalinti komentarus ar jų dalis, jei jos neatitinka šių reikalavimų.

Jei pažeidėte taisykles, jums gali būti suteikta įspėjimas. Kai kuriais atvejais draudimas be įspėjimo. Kalbant apie uždraudimo klausimus, parašykite administratoriui.

Įžeidimas Administratoriai ar moderatoriai taip pat yra nubausti draudimas - Pagarba kažkieno darbui.