Kiek po nosies kirpimo yra edema


Rhinoplasty yra populiari plastikos chirurgijos forma. Intervencija reikalinga, jei pacientas nepatenkintas nosies forma. Ne visada operacijos atliekamos estetiniu tikslu.

Daugeliu atvejų rinoplasty reikalinga pagal medicinos rodiklius. Jei yra pertvaros išlinkio, sunku kvėpuoti dėl polipų paplitimo, turėtumėte pasikonsultuoti su gydytoju.

Rinoplasty atliekama tais atvejais, kaipacientas kategoriškai nemėgsta didžiausios veido dalies formos. Operacija atliekama tinkamame estetinės medicinos centre iš profesionaliojo plastikos chirurgo. Mūsų šalyje yra gydytojai, kurie specializuojasi šios srities defektų koregavime. Šalutinio poveikio ir neigiamų pasekmių pavojus po intervencijos šiuo atveju yra kuo mažesnis. Pacientai domisi, kiek laiko trunka procedūra, kokie šalutiniai poveikiai ir pasekmės atsiranda po rinoplasty.

Operacijos atliekamos su kaulais arba kramtomuoju audiniu. Jie gali būti atidaryti ir uždaryti. Pirmuoju atveju pjūvis yra padarytas tiesiai po nosine, oda yra traukiama atgal, atliekamos visos būtinos manipuliacijos. Šiuo atveju trikdžių pėdsakai nėra pastebimi. Antruoju atveju operacija atliekama nosies kanaluose. Po operacijos pacientas išleidžiamas į namus kitą dieną tiesiogine prasme. Vienas iš labiausiai paplitusių intervencijos pasekmių yra stiprus patinimas, ypač ant galo.

Dėl to yra edema

Reikia suprasti, kad nosies patinimas yra tipiškasoperacijos pasekmė. Iš anksto niekas nežino, kiek laiko šis procesas tęsiasi. Tai pasireiškia visur po rinoplasty. Labai priklauso nuo organo struktūros, plastikos chirurgijos ypatybių, odos tipo, sveikatos būklės ir kitų veiksnių. Iškart po nosies plastika gydytojas kelia ypatingą autobusą, kuris yra skirtas išlaikyti nosies formą ir apriboti patinimas. Į šnerves įkištos vatos, kurios turi tą pačią funkciją. Bet kitą dieną padanga bus pašalinta, vietoj jos bus sumontuotas tvarstis.

Pacientas po rinoplasty skundžiasi ne tiknosies patinimas. Ant veido gali atsirasti hematomos. Jei mėlynės trunka per ilgai, patariama pasikonsultuoti su gydytoju. Skirtingai nuo edemos, hematomos praeina labai greitai.

Kodėl po paciento rinoplastijos atsirandanosies patinimas? Bet koks fizinis poveikis organizmui turi pasekmių. Sužeisti audiniai ilgą laiką atsigauna. Iškart po rinoplasty, patinimas yra pastebimas ir sukelia nemalonus pojūčius. Tuomet nosies patinimas mažėja. Jis mato tik patį pacientą ir operaciją atliekantį gydytoją. Kiti nemato šio defekto. Dažniausiai kyla nosies ir nosies viršūnė.

Kaip elgtis po rinoplasty

Sunkus nosies patinimas, kuris pasirodė poRhinoplasty pašalinama gydytojo paskirtais vaistiniais preparatais prieš išleidžiant iš estetinės medicinos klinikos. Nepriklausomai skirkite vaistus savimi, jų negalima vartoti be gydytojo rekomendacijos. Jei matote, kad nosies patinimas palaipsniui mažėja, jis tampa mažesnis, tada galite atsipalaiduoti ir palaukti, kol atsiras visi neigiami reiškiniai po rinoplasty.

Jei esate susirūpinę ne tik nosies išsiplėtimu, bet taip patsunku kvėpuoti, skausmas, kaip ir sinusitas, reikia nedelsiant kreiptis į gydytoją. Toks šalutinis poveikis po rinoplastijos yra labai retas, tačiau vis dar yra vieta, kur turi būti.

Jei edema yra operuojamo organo viršujerūpesčių estetiniu požiūriu, tuomet jūs galite naudoti saugias tradicinės medicinos priemones. Pavyzdžiui, jokios žalos neduos priešuždegiminių kompresų, pagrįstų ramunėlių nuoviru, palikuonimis. Pakanka drėkinti skysčio marlę ar tvarslą, pritvirtinti ten, kur yra nosies tinimas. Jūs turite žinoti, kiek išlaikyti suspaudimą. Teigiamas rezultatas bus pasiektas, jei jūs eitumėte 10-20 minučių per savaitę losjonams.

Kartais gydytojai nurodo homeopatijąreiškia, kad yra sukurtos taip, kad būtų pašalinta nosies patinimas. Jei norite naudoti šį atsigavimo po rinoplasty metodą, geriau nedelsiant kreiptis į klasikinį homeopatą.

Nepamirškite, kad iš nosies patinimas yra iš tikrųjųperteklinio skysčio kaupimasis. Jei apribosite stiprios kavos, arbatos, gazuotų gėrimų vartojimą, nosies patinimas praeis pats. Taip pat šiuo tikslu galite sumažinti druskos naudojimą, dėl ko vėluojama skystis organizme.

Stenkitės būti mažiau nervų, išvengtistresas, tiesiog mėgaukis gyvenimu ir myliu save nauja išvaizda. Tada net nepastebėsite, kaip nosies patinimas praeis be specialaus gydymo. Neigiamos apraiškos po rinoplasty nebebus tau trukdys.

Apie tai, kaip praeina rekonstrukcija po rinoplasty, plastikos chirurgas pasakys šiame vaizdo įraše:

Dažnai viršutinių kvėpavimo takų ligoskartu su diskomfortu ir galvos skausmu. Tėvo Jurgio vienuolyno kolekcija parodė puikius rezultatus gydant daugybę ligų. Kolekcija yra visavertis medicinos kompleksas, kuris ne tik padeda išlaisvinti ligas, bet ir suteikia organizmui naudingus mikroelementus ir vitaminus. Čia yra tai, apie ką sako Nikolajus Baskovas apie kun. Jurgio vienuolyno kolekciją.