Nosies viršūnės edema po rinoplasty fotografijos


Prenumeruoti naujienas:

Edema po rinoplastijos nerimauja dėl visų pacientų,kuriems buvo plastinė nosies operacija. Tačiau verta žinoti, kad edema iš tiesų yra normalus reiškinys. Kai kuriuose pacientuose jis yra ryškesnis, kiti mažiau. Edemos sunkumo laipsnis tiesiogiai priklauso nuo paciento kūno individualių savybių.

Nosies edema pastebima net operaciniame staliniame lange, dėl ko plastiko chirurgo darbas yra šiek tiek sunkesnis.

Toks patinimas vadinamas pirminiu. Plastinis chirurgas, turintis aukštą kvalifikaciją, tiksliai žino, kaip elgtis su edema ir kaip judėti audinių audiniuose.

Pasibaigus operacijai, plastikoChirurgas nustato gipso tvarsliava arba specialią padangą, sulaiko edemą ir nustato nosies formą. Gipso naudojimas yra svarbus žingsnis rinoplasty. Jei nėra gipso, patinimas gali pasiekti didelį dydį.

Kiek edema praeina po rinoplasty?

  • Apie 10 dienų po operacijos pastebima pirminė edema. Ir po 5 dienų ji pradeda nykti ir jos sunkumas mažėja.
  • Per 10 dienų, o gal šiek tiek anksčiau - chirurgaspašalina gipso tvarsliava. Po to tinimas gali pasireikšti, bet tai vėlgi yra įprastas reiškinys. Faktas yra tas, kad iškart po operacijos jis susilaikė su gipso ir nebuvo toks pastebimas.

Bet paciento draugai ir giminaičiai, greičiausiai neprisimins, kaip plati buvo nosis. Jau pakartotinai parašyta ir pasakyta, kad žmogus nepamenu asmens akcentų, bet visa tai prisimena. Kaip pripažino rhinoplasty pacientai, jų pažįstami, kurie apie tai nežinojo, nepastebėjo jokių išvaizdos pokyčių.

Paprastai, pašalinus gipą, edema išliekaper 1-1, 5 mėnesius. Tai vadinama antrine edema ir sukelia paciento nerimą. Nors antrinė edema nėra išreikšta tiek, kiek pirminė, ir pasireiškia nedideliu audinių suspaudimu ir šiek tiek ištempto galūnės ir nugaros. Per šį laikotarpį neįmanoma įvertinti rinoplastyo rezultatų. Kadangi patinimas slėpia šį rezultatą.

Per šį laikotarpį pacientai vystosiklausimai ir patirtis. Pacientai imasi skirtingų metodų kovojant su patinimu, bet ne visada sėkmingai. Rezultatas gali būti laikinas arba visiškai nematomas.

Praėjus 2 mėnesiams po operacijos, atsiranda likutinės edemos laikas, kuris yra beveik nematomas kitiems.

Ką pacientas turi žinoti po rinoplasty?

Nr narkotikų gali paspartėtiedemos konvergencijos procesas. Kompetentinga rhinoplasty puikiai supranta, kad edema yra fiziologinis reiškinys. Chirurgas būtinai paaiškins pacientui, kad nereikia bijoti edemos ir visko, kas jam atsiranda, kai rinoplasty yra gana normalus.

Papasakokite mums apie savo draugus!