Nosies užgimimas po rinoplasty

Gera popietė, prieš 3 mėnesius padarė rhinoplasty,nesėkmingai išsiuvinėta, randas išliko labai stiprus, gydytojas sako, kad šis kremzlė nebuvo pastebėta ir vėl turės eiti į operaciją ir suderinti ją. + Nedopili kalnas. Ar galima pasikonsultuoti su vienu iš jūsų klinikoje esančių gydytojų ir kiek tai kainuotų?

Sveiki, Maria! Galite atvykti pas mane nemokamai konsultuotis, kur aš išnagrinėsiu jus ir jums pasakysiu, kas bus geriausia. Telefonas "Estetika"

Ar sunku atlikti rinoplasty?

Sveiki, aš pagaliau nusprendžiau eiti į operaciją, kaip jūs manote, kad rinoplasty man tinka ir ar tai bus sudėtinga ir skausminga?

Sveiki. Rhinoplasty nėra skausminga ir sunki pacientui. Jūs nenusilepsite skausmo, gipso dėvėjimu tik šiek tiek diskomfortui. Pagrindinis dalykas

Būdama viena iš populiariausių plastikooperacijos, rinoplasty vis dar išlieka labai sudėtinga procedūra. Pasiruošimas operacijai nėra labai skiriasi nuo bet kokios kitos plastinės chirurgijos, atliekamos pagal bendrą anesteziją. Ką reikia padaryti pacientui prieš operaciją, taip pat apie testavimą, būtiną rinoplastyui, galite skaityti mūsų tinklalapyje atitinkamuose skyriuose.
Jei mes kalbame apie pooperacinį laikotarpį, tai labai skiriasi nuo visų kitų operacijų.
Pacientui reikia pasiruošti tuo, kad pirmasisDvi ar tris dienas po operacijos teks kvėpuoti tik burną, nes nosis yra užpildytas su specialiu tamponu, kad parama savo formą. Šie patys tamponai absorbuoja pooperacinį išsiskyrimą.
Iš nosies išorės išlaikyti savo formąįkiškite ypatingą kietų medžiagų tvą. Tvarsčiai turės būti dėvimi maždaug vieną ar dvi savaites, priklausomai nuo individualių operacijos ypatybių. Pacientui, nusprendusio atlikti operaciją, turėtų būti pasirengta pamiršti apie visus šio laiko gyvenimo malonumus.
Po operacijos veidas visada plinta, o tuštinimas, be abejo, gali trukti iki vienerių metų po operacijos. Slėpti edemą galima naudoti makiažą.
Pašalinus tamponus,Norint visiškai atsigauti, uždegimas nosį užtruks šiek tiek laiko. Faktas yra tas, kad po rinoplasty, dažnai yra vidinis patinimas, kuris išlieka net keletą mėnesių. Pirmąsias savaites po rinoplasty rekomenduojama miegoti ant aukšto pagalvėlio, ty su padidinta galva, kuri padeda greitai atsikratyti patinimosi.
Svarbu apriboti bet kokį pratimą, pabandykite nesinervinti, bent jau pirmąsias kelias savaites - taip išvengiama nosies.
Taip pat verta nevartoti per šalto ar karšto maisto.
Ir tu negali nešioti akinius, nes nosis vis dar silpna ir jis yra labai lengva sužeisti per pirmąsias tris savaites.
Kiek dienų po rinoplastijos pacientas liks klinikoje, chirurgas nustatys rhinoplastą po tyrimo.

Kad galėtum palikti komentarus, užsiregistruokite mūsų forume.

© "Plastics nosa.ru" - visa tiesa apie rinoplastiją. Rusijos pirmoji svetainė visiškai skirta Rhinoplasty ir plastinės chirurgijos. Jame unikalų įspūdį realių pacientų po nosies Rhinoplasty, mokytis iš patirties, kad toks Rhinoplasty chirurgija ir plastiko (plastiko nosies operacija). Maskvos medicina ir grožis internete. Informacijos kopijavimas | Svetainės struktūra