Patinimas po rinoplasty

Kiekvienas nori turėti švelnią nosies, kuri tapotai būtų mūsų veido apdaila, o ne jo problema, bet ne visi gali pasigirti nuo gimimo. Nosis yra bulvių, pernelyg trumpas nosis, per plati arba priešingai - per plonas, ilgas ar trumpas - mes esame skirtingi, bet mes visi norime būti geresni ir gražesni. Ir, kaip žinote, grožis reikalauja aukos, todėl daugelis iš mūsų nusprendžia atlikti plastikinę operaciją. Tuo tarpu reikėtų suprasti, kad bet kokia plastikinė operacija yra atsakingas žingsnis. Norint, kad operacijos rezultatas visiškai patenkintų pacientą, būtina aiškiai suvokti pageidaujamą rezultatą, taip pat ištirti galimą šalutinį poveikį, todėl kai kurie iš jų pooperaciniame laikotarpyje nenuostabu. Taigi, išnagrinėsime pagrindinius atkūrimo momentus:

Nosies edema po rinoplastijos: Taip pat negalima išvengti šio šalutinio poveikiopacientas, nusprendęs atlikti rinoplastinę operaciją. Daugelis pacientų iš pradžių nemato edemos, nes ją susiaurina gipsas, po kurio pašalinimo nosis atrodo storas ir ne labai gražus. Tačiau nereikia bijoti, kai visi nosies edemos po rinoplastijos praeina ar vyksta per 5-8 savaites. Nosies galas yra labiausiai linkęs atsipalaiduoti ir labiausiai ryškus po operacijos.

Norėdami pašalinti pernelyg patinimą, galitenaudokitės liaudies metodais: naudokitės homeopatiniais preparatais, pagamintus ant kalnų arnikos kompresų arba arbatos formos, arba naudokite alavijo augalą, kuris ne tik gali sumažinti patinimą, bet ir sukelia analgezinį poveikį. Su sunkiu patinimu, atsirandančiu po rinoplasty, daugelis gydytojų pataria vartoti hormoninius vaistus diprospano injekcijomis.

Hematomos po rinoplastijos: Neteistiniai apskritimai po akimis yra natūralūskūno reakcija, jokiu būdu neatspindinčia paciento vidinę būseną. Jų laipsnis priklauso nuo atlikto chirurginio gydymo kiekio. Sumušimai po rinoplasty visiškai praeina per 2-3 savaites. Norėdami pagreitinti susigrąžinimo procesą, galite naudoti specialius vaistus, kad atsikratyti nepageidaujamų mėlynių ir mėlynių.

Rhinestones po rhinoplasty: Riešų ir randų buvimas tiesiogiai priklauso nuo to,kaip vyko operacija: ar ji buvo atvira ar uždaryta. Pirmuoju atveju pjūvis atliekamas ant nosies pertvaros odos, kuri yra pataisyta. Jei operacija buvo atliekama tiksliai, tuomet randą galite pamatyti tik labai atidžiai ištyrus. Per uždarą Rhinoplasty, kurioje visų manipuliacijų atliekamas nosies viduje, pastebėsite, randus yra neįmanoma.

Kraujavimas po rinoplastijos: Paprastai šis šalutinis poveikis nėrakelia pavojų pacientui ir perduoda patys 2-3 dienas. Kraujavimo šaltinis yra lokalizuotas specialių vazokonstrikcininkų pagalba. Norėdami sustabdyti kraują, naudojami tamponai.

Sunku kvėpuoti: Dažniausiai atsiranda kvėpavimo sutrikimų dėl tose esančių tamponų, po kurių pašalinimo normalus kvėpavimas yra atkurtas.