Hormoninis veido niežėjimas

Kovos su edemu metodai.

Po 30 metų moters kūne pasikeičia hormoninis fonas. Jau šiame amžiuje edema yra linkusi į vieną iš trijų iš tikrosios lyties.

Kas yra edema ir kaip ją išvengti?

Tuštuma rodo, kad organizmesutrikęs limfos srautas. Jei vakarą nuvedei į meksikietišką restoraną ir gardžiai paragavote aštraus ir sūrus patiekalus, toks maistas sukelia troškulį. Jūs gėrėsite po vieną stiklinę vandens, sulčių ar arbatos. Taigi, didelis vandens kiekis pateks į kūną ir pasiliks jame. Dėl šios priežasties ryte išbėgsite pleiskanojusias akies vokas. Deja, nudegimas išnyks tik vakare, kai skystis, kurio nereikės kūnui, ateis natūraliai. Jei pastoviai švęskite tokį gyvenimo būdą, raukšles po akimis ir mėlynus apskritimus, jūs būsite pasiruošę gyvenimui.

Žmonės, linkę į patinimą, turėtų būti pašalinti išjų dieta rūkyta, sūdyta, marinuota ir kepta patiekalai, konservai, majonezas, prieskoniai ir alkoholis. Visas šio maisto, dėl didelio riebalų ir druskos kiekio, sukelia troškulį. Skysčio vartojimas neribotą kiekį, taip pat šviežių daržovių ir vaisių vartojimas leidžiamas iki 15-16 valandų. Vakarienė tiems žmonėms, kurie linkę patintis, turėtų būti ne vėliau kaip 19.00 val. Idealiose patiekalose bus virtos jautienos ar kalakutienos, keptų arba virtų daržovių, virtų nesūdytų ryžių. Gerkite tik rekomenduojamą ne gazuotą mineralinį vandenį, kuriame yra tik kelios mėsos.

Be abejo, rūkymas neigiamai veikia sveikatą. Be to, tai sukelia troškulį, kuris, kaip mes jau žinome, sukelia tušas.
Jis dažniau turėtų būti gryname ore, reguliariai vėdinti kambarį ir sportuoti.
Miego vieta turi būti tokia, kad galva būtų aukštesnė už kojų lygį.

Tačiau, net laikydamasis visų pirmiau minėtų dalykųrekomendacijos, jūs negalite būti 100% įsitikinę, kad niekada nesusidursite su tuštinimosi problemomis jūsų veidoje. Be abejo, profesionali kosmetikos priežiūra ir greito poveikio procedūros greitai atvers jūsų veidą įprastą. Mūsų centras siūlo sudėtingas greitąsias programas "Tu esi deivė!" Ir "Instant Beauty". Grožis reikalauja rūpestingo ir atidaus požiūrio, kurį teiksite mūsų specialistams, kosmetologams.

Patikrinkite sudėtingų programų kainas: