Kaip pašalinti tuštinimą ryte

Ryte gali būti nemalonus siurprizaspatinimas ir veido kremai po akimis. Šios būklės priežastys yra susijusios su sutrikusio limfinės skysčio judėjimu, dėl kurio skystis vėluoja ir tinkamai nepašalinamas iš kūno. Dienos patinimas gali būti susijęs su įvairiomis ligomis, todėl reikalinga medicininė apžiūra, kad būtų nustatyta priežastis.

Su periodiniu patinimu galima kontroliuoti irjūs turite pradėti savo mėgstamą pagalvę. Teisinga pagalvė turėtų būti tokio dydžio, kad galva sapnų metu buvo vienoje plokštumoje su nugarkauliu, o limfos skysčio srovė nebuvo sugadinta. Svarbu apriboti skysčių vartojimą prieš miegą, taip pat mažinti druskos vartojimą per dieną, nes natrio druska susilpnina skysčių organizme.

Sureguliuokite odą ir nusiraminkite nuo veido ir apačiosakys su petražolių kauke. Pakanka šlifuoti žalius maišytuve, paimti 1 šaukštelius. su slide, pridėti 2 šaukštai. grietine ar jogurtu ir 10-15 minučių padėkite ant veido ir po akimis. Tada nuplaukite šiltu vandeniu.

Kad galėtumėte kovoti su patinimu po akimis, galitenaudokite šį metodą: išvalykite mažą marlės gabalėlį atšaldytoje žaliosios arbatos alaus darykloje, įdėkite į jį tarkuotą petražolių šaknį arba salierą, nuėjo į lubas ir padėkite ant akių vokų.

Veiksmingas bulvių kaukės naudojimas, užkurių paruošimas turi būti tarkuotas ant žalios bulvės grūdų ir 10-15 minučių ant veido. Galite pjaustyti dvi bulvių gabaliukus ir įdėti į akis ir pamiršti apie patinimą per 10-15 minučių.

Labai ekstremaliais atvejais galite naudoti grietinėlę, kurioje yra raugų ekstraktas. Jis taikomas 15 minučių edemos sričiai, tada jis nuvalomas su servetėlėmis.

Šaltai geriausiai susidoroti su edema irtonizuoja odą. Ledo išspaudimo formos iš įvairių žolelių (ramunėlių, jonažolių, mėtų, šalavijų ir tt) arba žaliosios arbatos ir užšaldykite. Gali būti naudojamas kiekvieną rytą vietoj skalbimo.

Ledo kubeliai turite vairuoti visoje veidocentrą, kuris periferijoje kaip masažo veido nuo kaktos į vidurinę dalį laiko atžvilgiu, tada iš nosies pusrutulio smilkinių, tuo mažesnis smakro ant skruostų iki pridėti sukamaisiais judesiais iš vidinio kampo, kurio akys yra viršutinio voko ir grįžti į apatinę tilto.

Toks atšaldytas masažas atkuria limfos cirkuliaciją, gerina medžiagų apykaitos procesus ir tonizuoja odą, taip sumažindamas tuštinimą ir ilgesnį veido jaunatvę.